Kilka słów o firmie

Firma N-DREWNO Przemysław Nowak działa na rynku drzewnym już ponad 20 lat jako firma rodzinna. Zajmujemy się produkcją wyrobów tartacznych oraz prefabrykowanych konstrukcji dachowych w systemie MiTek.

W naszym zakładzie wdrożony jest zakładowy system kontroli produkcji, upoważniający nas do znakowania naszych produktów oznaczeniem CE. Oznaczenie to gwarantuje najwyższą jakość wykonywanych przez nas produktów i usług oraz pozwala na wprowadzenie naszego wyrobu do obrotu jako certyfikowany wyrób budowlany.

Dostarczamy wiązary dachowe oraz drewno budowlano-konstrukcyjne dla klientów indywidualnych, na budowy osiedli i bloków na terenie całego kraju.

Poznaj naszą ofertę

Wiązary dachowe

Dostarczamy wiązary, których elementy łączone są płytkami kolczastymi firmy MiTek, gwarantuje to bezkonkurencyjną wytrzymałość.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY
Domy szkieletowe

Produkujemy domy szkieletowe, altany, wiaty, hale, obiekty przemysłowe oraz rolnicze na podstawie dowolnego projektu przygotowanego przez Klienta.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY
Drewno konstrukcyjne

Oferujemy więźby dachowe, deski, łaty, kontrłaty, krawędziaki, tarcicę obrzynaną i nieobrzynaną. Ponaadto zapewniamy impregnację i tarnsport z HDS.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

W naszym zakładzie wdrożony jest zakładowy system kontroli produkcji, upoważniający nas do znakowania naszych produktów oznaczeniem CE.

Oznaczenie to gwarantuje najwyższą jakość wykonywanych przez nas produktów i usług oraz pozwala na wprowadzenie naszego wyrobu do obrotu jako certyfikowany wyrób budowlany.

Certyfikaty

Zobacz certyfikaty wydane naszej firmie – plik w formacie PDF.
Do otwarcia pliku niezbędna jest darmowa aplikacja np. Adobe Reader lub inna.